Hans Grabner
(Wien) "Gebirgssee", signiert Hans Grabner Wien, Öl/Leinwand, ca. 70 x 100 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
15.09.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hans Grabner
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 15.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.09. - 15.09.2010 |